Gratis

Facturare / Contabilitate

Black Sea Suppliers SRL

Candidatul Ideal

persoana motivata, responsabila, organizata, studii superioare/medii de specialitate, cunoasterea temeinica a legislatiei economico/financiare si fiscale in vigoare, experienta intr-un post similar, operare PC, engleza

Descrierea jobului

evidenta contabila a operatiilor financiar/contabile in conformitate cu principiile generale ale contabilitatii, verifica exactitatea si corectitudinea inregistrarilor si situatiilor contabile, intocmeste situatii financiar/contabile, intocmeste si urmareste comenzi marfa;
intocmire si centralizare facturi fiscale/ avize si introducerea acestora in programul de contabilitate; operare, evidenta operatiuni casierie;
verifica exactitatea si corectitudinea inregistrarilor efectuate (jurnale, scadentare, registre contabile, etc);

program de lucru; Luni- Vineri , orele 8.00-16.30
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024