Gratis

Functionar economic

HEMAT - ROM SRL

Candidatul Ideal

Absolvent studii medii - preferabil profil economic;
Operare PC nivel avansat - Word, excel, MS Outlook;
Capacitate de lucru in conditii de respectare a termenelor impuse;
Spirit de echipa;
Abilitati foarte bune de comunicare si de lucru in echipa;
Atitudine pozitiva, fire comunicativa si proactiva;
Rezistenta la stres si atentie distributiva;
Cunoasterea SAP B1 reprezinta avantaj.

Descrierea jobului

Preluarea si receptia marfii de la furnizori interni si externi;
Emiterea avizelor si facturilor catre clienti si pregatirea marfii pentru livrare;
Solutionarea problemelor care apar in relatia cu furnizorii si clientii societatii;
Gestionarea si depozitarea produselor receptionate;
Urmarirea stocurilor, emiterea de rapoarte specifice pe stocuri;
Mentinerea unei bune relatii de comunicare cu toate departamentele din societate;
Intocmirea diferitelor situatii si prezentarea lor catre superiori;
Urmarirea derularii contractelor cu clientii societatii.

Descrierea companiei

Distribuitor de produse si servicii medicale.
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024