FUNCTIONAR ECONOMIC

Net Distribution 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- domiciliu stabil in Sibiu (sau imprejurimi);
- experienta de minim 2 ani in domeniul contabilitatii primare / facturare;
- minim studii medii / cursuri de perfectionare, preferabil cu studii superioare de specialitate;
- constituie avantaj cunoasterea programului de specialitate Winmentor;
- cunostinte solide in Microsoft Office (excel,word,power-point);
- o persoana corecta, cu implicare profesionala, punctuala, cu simt de raspundere, atenta la detalii ;
- receptiva la nou si interesata pentru indeplinirea sarcinilor de serviciu intr-un mod profesionist;
- cu un caracter sociabil, placut, capabil sa interactioneze cu orice persoana cu care intra in contact, dezvoltand relatii profesionale pozitive;
- abilitati de analiza si sinteza,cu spirit de initiativa si organizatoric,
- dispus pentru colaborare,de a lucra in echipa dar si independent;
- constituie avantaj detinerea permisului de conducere cat.B.

Descrierea jobului

- Atributii specifice contabilitatii primare/facturarii la nivelul punctului de lucru (registru de casa, dipozitii de plata/incasare, deconturi,introducerea datelor si prelucrarea operatiunilor specifice,evidenta stocurilor,etc)
- Atributii de birotica-secretariat ;
- Tine legatura si colaboreaza in permanenta cu departamentele din cadrul sediului companiei, precum si cu punctele de lucru din cadrul societatii;
- Ofera si solicita sprijin operational si informatii specifice, in timp util coordonatorului zonal;

Prin aplicarea cu CV-ul tau la acest job, consideram ca ti-ai dat acordul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal,conform GDPR,aceste date fiindu-ne utile in desfasurarea optima a procesului de selectie si recrutare.

Programul de lucru este de luni pana vineri , de la orele 8 la 17.

Salariul este negociabil in urma interviului, plus tichete de masa si cadou.

Suntem una din cele mai importante companii la nivel national din industria alimentara profesionala, care colaboreaza cu succes de peste 20 de ani cu cele mai importante companii de profil: brutarii,patiserii,cofetarii,International Key Account si alti producatori din Romania .
Tinem la resursele umane si avem aceleasi asteptari si din partea candidatilor.
Dorim sa ne dezvoltam impreuna, alaturi de angajatii nostrii. (www.net-distribution.ro)
Publicat 20 Sept. 2022 Reactualizat 18 Oct. 2022 Expiră 20 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.