Publicat 28 Feb 2017 | Reactualizat 28 Mar 2017 | Expiră 01 Apr 2017

Functionar Administrativ

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Comunicare şi muncă în echipă;
Planificare – organizare, auto-disciplină;
Managementul timpului;
Seriozitate, atitudine proactivă.

Descrierea jobului

- Intocmirea, modificarea si rezilierea contractelor cu clientii, in ERP, pe baza cererilor departamentului de vanzari;
- Prelucrarea serviciilor (activare, intrerupere, suspendare) in ERP/Operator;
- Intretinerea bazei de date cu clientii in ERP si Operator;
- Evidenta contracte clienti;
- Emitere facturi clienti.

www.imobiliare.ro, Portalul Afacerilor Imobiliare, este o proprietate a companiei SC Realmedia Network SA. Serviciile pe care le punem la dispozitia clientilor nostri inglobeaza 17 ani de experienta in domeniul afacerilor imobiliare online. Cu o baza de date de proprietati imobiliare din toate regiunile tarii si peste 1.300.000 vizitatori unici lunar, suntem lideri pe piata de profil din Romania.

Expirat
Functionar Administrativ  -  Realmedia Network SA