Gratis

FUNCTIONAR ADMINISTRATIV

DRISTOR KEBAB

Candidatul Ideal

Postul este exclusiv de birou, activitatea se desfasoara la sediul companiei din Splaiul Unirii nr. 267-269, Sector 3.
Va recomandam sa evaluati si localizarea firmei in functie de asteptarile dvs.!
  • Bune abilitati de comunicare, vorbit si scris, si de ascultare activa
  • Atentie distributiva, capacitate de concentrare, de memorare, de analiza si sinteza
  • Atitudine pozitiva, orientare spre rezultate, asumarea responsabilitatii
  • Cunostinte de microsoft office (word, excel e-mail) si de lucru cu echipamente IT(pc, imprimanta)
  • Experienta de lucru pe pozitie similara constituie un avantaj
  • Abilitati de lucru in echipa
  • Atentie la detalii si rigurozitate in privinta termenelor de lucru

Descrierea jobului

Obtinere :
  • ​autorizatii de functionare pentru punctele de lucru ale societatii
  • autorizatii DSP
  • autorizatii DSV
Atributii:
  • intocmirea dosarului in vederea trasnmiterii documentelor pentru obtinerea autorizatiilor de functionare
  • mentine legatura cu firma de consultanta pe mediu
  • tine legatura cu departamentul financiar-contabil
  • ofera suport managerului general in diverse situatii solicitate

Oferim :
  • contract individual de munca pe perioada nedeterminata
  • salariu motivant
  • tichete de masa
  • program de lucru de Luni-Vineri in intervalul orar 08:30-17:00

Renumită pentru gustul său autentic și serviciile de calitate, Dristor Kebab își extinde echipa. Hai si tu sa faci parte din echipa noastra!
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024