Gratis

Secretar administrativ

INVICTUS FORCE&SAFE SA

Candidatul Ideal

Profilul candidatului ideal pentru postul de secretar-administrativ
- minim studii medii, avantaj studii superioare;
- experienta pe un post similar de minim 2 ani;
- cunoștințe bune operare si viteza foarte buna de lucru pe PC: MS Office (WORD, EXCEL);
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
- isteata, expeditiva, pozitiva, saritoare;
- prezenta agreabila, tinuta decenta.

Descrierea jobului

Sediul se afla in Galati!
Cerintele:
-bune abilitati de comunicare; organizare si stabilirea prioritatilor in activitatea profesionala;
-desfășurarea activităților administrative si de protocol conform solicitarilor;
-indeplinirea atribuțiilor de reprezentare în cadrul diferitelor activitati;
-intocmirea și transmiterea corespondentei;
-abilitatea de a face managementul mai multor sarcini simultan, promptitudine si responsabilitate;
-persoana proactiva, dinamică, agreabilă;
-mentine o buna relatie si comunicare productiva cu toti colegii.

Prezentarea unei scrisori de recomandare reprezintă un avantaj important. O scrisoare de intentie convingatoare trimisa la adresa resurse@invictus.com.ro care sa dovedeasca vocabularul, abilitatile de tehnoredactare, educatia si intentiile fata de job va face diferenta in evaluarea aplicatiilor.

Beneficii care se ofera:
- pachet salarial motivant compus din parte fixa, tichete de masa, tichete de vacanta acordate de doua ori pe an;
- conditii de munca relaxate;
- training-uri gratuite;
- lucru intr-o echipa prietenoasa;
- diverse facilitati – transport, masa calda;

INVICTUS este una dintre companiile de top din Romania recunoscuta pentru orientarea spre inovare si calitate in productia de uniforme militare. Avem o logistica si proceduri de lucru bine puse la punct si ne bazam pe energia unei echipe de angajati motivati si talentati. Cu ajutorul lor si pasiunii cu care lucram, avem misiunea de a fi cel mai performant si recunoscut furnizor de uniforme militare, un lider de piata axat pe dezvoltare continua, care actionează în interesele clientilor, furnizorilor, actionarilor si angajatilor, in egală masura.

Vrei să vezi cine suntem și ce facem ?
Vezi AICI https://www.facebook.com/EchipamenteMilitareInvictus/posts/3773529126085201 și
AICI https://www.youtube.com/watch?v=-jycgXIE81A .
Vino să lucrezi în condiții de lucru ca în occident cu pachet salarial motivant, oportunități de învățare și de avansare și un colectiv super!
Te așteptam sa explorezi lumea INVICTUS!

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024