Gratis

Functionar administrativ

Anastasia Spedition S.R.L.

Candidatul Ideal

· Nu e necesar experienta in domeniu insa preferabil absolvent de facultate.
· Minimum studii medii sau superioare.
. Experienta in zona administrativa sau secretariat este un avantaj
· Obligatoriu limba engleza, cunoasterea altei limbi de circulatie internationala reprezinta un avantaj net.
· Obligatoriu cunostiinte MS Office Excel, Word si Powerpoint.
· Bine organizat, ordonat si capacitate mare de structurare a informatiilor.
· Sociabil si atitudine pozitiva
· Capacitate de analiza si raportare, de organizare eficienta a timpului de lucru.
· Rezistenţă la stres

Descrierea jobului

Emite zilnic si trimite facturile la clienti
Emiterea proceselor verbale de compensare, credit note, debite note-urilor
Introducerea in sistem a noilor clienti si a noilor furnizori· Receptioneaza corespondenta, o sorteaza si inregistreaza facturile furnizorilor.
Verifica corectitudinea facturilor furnizorilor versus comenzile de transport sau de achizitie.· Verifica daca s-au primit documentele si mentine legatura cu partenerii pentru acestea
Monitorizeaza toate deadlineurile interne pe flota si vederea mentinerii lor la zi
Mentine legatura cu principalii furnizori in vederea emiterii comenzilor catre ei
Verifica corectitudinea datelor din sistem inserate de catre colegii de pe operativ si sesizeaza orice diferenta care apare intre datele de la carausi si comenzi emise.

SC. ANASTASIA SPEDITION SRL este o companie de transport si logistica care ofera servicii de transport rutier si depozitare clientilor sai. Firma este tanara si dinamica performand in domeniu prin colaborarea stransa alaturi de echipa, parteneri si clienti.
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 20 Apr. 2024