Functionar administrativ Mentenanta Martifer Calarasi

MARTIFER ROMANIA SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

NIVEL DE STUDII: studii medii
CUNOŞTINŢE NECESARE:
Ø limba engleză (nivel mediu)
Ø cunoştinţe de operare PC;
Ø cunoştinţe de gestionare/arhivare documente;
Ø redactare documente;

CALITĂŢI, APTITUDINI ŞI DEPRINDERI NECESARE :
Ø Aptitudine generală de învăţare
Ø Aptitudini de comunicare orală şi scrisă
Ø Aptitudinea de a lucra cu documente
Ø Planificare şi organizare a operaţiilor şi activităţilor
Ø Respectarea instrucţiunilor orale şi scrise
Ø Acordare şi transmitere de informaţii

CARACTERISTICI DE PERSONALITATE:
Ø uşurinţă în manipularea fizică şi ordonarea obiectelor în mediul professional;
Ø spirit practic;
Ø perseverenţă;
Ø sociabilitate;
Ø amabilitate;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI PRINCIPALE
Ø intocmeste si completează fise de magazie, registre de intrare-iesire, procese- verbale de predare-primire, bonuri de consum, alte documente specifice;
Ø efectueaza modificari ale acestor documente la fiecare miscare a bunurilor din gestiune;
Ø opereaza in programul de gestiune datele referitoare la stocuri;
Ø intocmeste si completeaza listele de inventar;
Ø verifica distribuirea bunurilor în cadrul unităţii, evaluează necesarul pentru reînnoirea stocului minim si comunică în scris propunerile de aprovizionare
Ø efectueaza inventarieri periodice şi participă la inventarierea anuala a bunurilor din depozit alături de comisia de inventariere;

Descrierea companiei

MARTIFER ROMANIA CALARASI
Publicat 13 Sept. 2022 Expiră 13 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.