Gratis

Frontend developer in Suceava

Bossnet Marketing S.R.L.

Candidatul Ideal

Activitatea se va desfasura exclusiv la sediul nostru din Suceava.

Va rog nu aplicati daca doriti un job remote!!

Descrierea jobului

Persoana ideală are cunoștințe avansate CSS (Flexbox, Grid, SCSS/SASS, Tailwind/TailwindUI constituie un plus).

Considerăm că Bootstrap este esențial în proiectele noastre, pentru că majoritatea sunt dezvoltate în WordPress. Așadar, candidatul ideal trebuie să aibă experiență în acest framework CSS.

Un avantaj constituie cunoașterea în detaliu a următoarelor tehnologii web:
  • UI/UX - fundamental pentru activitatea de design web.
  • Javascript în vederea executării dinamice a modificărilor css (pentru site-uri care nu sunt realizate de la 0)
  • Cunoașterea/experiență framework-uri JS (Vue, React, Angular) / SAP
  • Capacitatea de a lucra cu designeri, clienți și echipe tehnice
Ce oferim?
  • Un mediu plăcut de lucru;
  • Program full-time, de la birou (08:00 - 16:00);
  • Salariu în funcție de pregătire și experiență;
  • Posibilități de avansare;
  • Training-uri specializate;
  • Pauze de recreație și cafea;
  • Transparență 100% între departamente, manageri și angajați.

Noi suntem BOSSNET, agenție de web design și promovare online, mereu pregătită să devină partenerul tău de încredere.

Avem o echipă experimentată și dedicată de web designeri, dezvoltatori web și specialiști în marketing online. Toate serviciile oferite reflectă profesionalism, calitate și implicare 100% din partea tuturor membrilor.

Realizăm site-uri de prezentare și magazine online profesionale cu un design modern, care te ajută să-ți atingi obiectivele. Promovăm și creștem afacerea ta, prin cele mai eficiente canale de publicitate: Google ADS, Facebook ADS și Optimizare SEO.
Publicat 9 Mart. 2024 Reactualizat 9 Mart. 2024 Expiră 9 Apr. 2024