Gratis

FRONT DESK RECEPTIE STOMATOLOGIE

DENTTAGLIO CLINIC

Candidatul Ideal

TE ASTEPTAM IN ECHIPA FRONT DESK DENTTAGLIO CLINIC !

NE DORIM SA AI:
  • Abilitati de customer care
  • Integritate si corectitudine
  • Capacitate de organizare eficienta a activitatilor
  • Atitudine proactiva
  • Spirit de echipa
  • Cunostiinte de limba engleza
  • Cunostiinte de operare PC

Descrierea jobului

IATA CE PRESUPUNE ACEST ROL IN DETALIU:
  • Programare pacientilor
  • Incasari conform planurilor de tratament
  • Transmiterea in timp eficient a informatiilor catre pacienti sau personal
  • Receptia livrarilor, pachetelor, corespondentei primite
  • Transmiterea informatiilor catre laboratorul de tehnica dentara
  • Raportare interna privind statusul pacientilor si prezenta acestora in clinica

LUCRAND LA NOI VEI AVEA:
  • Program de lucru flexibil in ture
  • Program stabil Luni-Vineri
  • Venituri suplimentare in functie de performanta si gradul de implicare
  • Pachet complex de beneficii medicale
  • Participarea la traininguri si posibilitatea de evolutie in cariera
  • Prime de sarbatori

Din echipa DENTTAGLIO fac parte oameni care iubesc stomatologia, dedicati meseriei. Clinica ofera toate beneficiile, lucrandu-se in sistem integrat cu cea mai noua si performanta tehnologie la ora actuala.
Clinica dispune de 4 unituri dentare, radiologie, laborator de tehnica dentara, sala de cursuri, studio foto-video.

Daca te-am convins, te asteptam sa faci parte din echipa noastra!
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024