Gratis

FRONT DESK OFFICER

ROVERE MOBILI
2 poziții

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana pasionata de vanzari si de amenajarea si estetica spatiilor inseamna ca vii in echipa potrivita!
Alatura-te companiei noastre pentru ca ne marim echipa!
Vei face parte dintr-o organizatie in continua expensiune si dintr-o echipa frumoasa, tanara si de succes, cu ajutorul careia vei evolua la nivel profesional si personal

Persoana atenta la detalii si rapida in activitatile pe care le desfasoara;
Dornica sa invete si sa se dezvolte in cadrul companiei;
Pachet Office - nivel avansat (Word si Excel sunt folosite in mod constant)
Cunostinte de contabilitate primara (ideal);
Abilitati de comunicare si spirit de echipa

Descrierea jobului

Asigura interfata cu clientii si colaboratorii;
Tine evidenta registrului de casa si se asigura de corectitudinea acestuia;
Incaseaza bani de la clienti, cash sau prin POS;
Intocmeste avize de insotire marfa si tine gestiunea magazinului impreuna cu directorul de magazin;
Arhiveaza si organizeaza documente.

ROVERE MOBILI este cunoscuta ca fiind un lider in domeniul amenajarilor interioare, fiind unul dintre cei mai importanţi furnizori de mobilier de lux pe piata din Romania. Aceasta performanta fiind atinsa datorita experientei managementului companiei de peste 20 ani in domeniul importului de mobilier din Italia. Odata cu aparitia sa pe piata in decembrie 2002 ROVERE MOBILI s-a impus prin profesionalism, calitate si inovatie aducand un nou concept in domeniu prin urmarirea liniilor de trend internationale si a ultimelor tendinte atat in domeniul mobilierului si al decoratiunilor cat si la nivel de curente artistice contemporane. Astfel, dincolo de activitatea comerciala de vanzare a produselor de mobilier, compania a dezvoltat o infrastructura moderna cuprinzand departamente de: proiectare, logistica, marketing, contabilitate, livrari si montaj, administrativ, toate subordonate aceluiasi scop – oferirea unor servicii profesionale, de elita. Pentru mai multe detalii puteti accesa site-ul companiei www.roveremobili.ro

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024