Front Desk Officer

Health Supply S.R.L. - 1 pozi╚Ťie
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carier─â
Salariu Nespecificat
Limb─â str─âin─â Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Te consideri o persoana proactiva, energica si comunicativa, care se adapteaza usor diferitelor tipologii de oameni cu care interactioneaza? Daca tu, dorinta de a te implica in activitati variate si capacitatea de multitasking nu va considerati straini, aproape ca bagam mana in foc spunand ca ai nimerit la fix! ­čśë

Suntem o echipa de marime medie, foarte inchegata. Ne place sa credem ca suntem asemenea unui stup de albine, o familie in care fiecare membru indeplineste un rol esential in indeplinirea activitatii. In acest moment, armonia nu este completa fara un FRONT DESK OFFICER energic.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci? Chiar si daca nu ai experienta in domeniu, suntem siguri ca majoritatea dintre noi, de-a lungul timpului, am avut parte de interactiuni cu cei care ne intampinau la: clinici medicale, companii unde am avut interviuri, institutii publice etc.

Ei bine, si aici vei face nici mai mult nici mai putin decat: gestionarea corespondentei (email, telefon), intampinarea musafirilor si directionarea lor, transformandu-le momentele de asteptare intr-o experienta placuta, gestionare de documente si activitati de birotica (print, scan, copii xerox). Toate acestea insa intr-un mediu placut, in care voia buna si rasul pot produce febra musculara la abdomen ­čśŐ .

Astfel, daca un job dinamic, care imbina armonios task-urile administrative cu cele de back-office si comunicare ti se pare o alegere buna pentru tine, ce mai astepti? Nu ai aplicat inca?

Promitem sa te intampinam cel putin cu un zambet larg, imbratisari ferite de Covid si desigur, discutam si despre pachetul salarial. Doar nu te lasam asa:)

Mediplus Solutions are ca principala activitate importul ┼či distribu┼úia de echipamente medicale de ├«nalta performan┼ú─â ┼či consumabile, pe pia┼úa rom├óneasc─â.

Oferim servicii premium si o gama completa de produse furnizate de cei mai mari producatori ai lumii. Pentru orice echipament comercializat, avem o pregatire vasta, astfel incat sa putem oferi consultanta si suport pentru utilizator.

www.mediplussolutions.ro

Publicat 2 iul. 2021 Reactualizat 30 iul. 2021 Expir─â 1 aug. 2021
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos