Publicat 26 Aug 2019 | Reactualizat 16 Sep 2019 | Expiră 25 Sep 2019

Front desk officer / Receptioner

1 post

Candidatul ideal

  • Cunostinte avansate de limba engleza;
  • Cunostinte foarte bune de operare pe calculator- Word, Excel, Outlook, navigare internet, etc;
  • Persoana dinamica, pozitiva, cu abilitati de organizare;
  • Capacitate de lucru in echipa si bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Abilitate de a invata lucruri noi;
  • Responsabilitate si punctualitate.

Descrierea jobului

  • Primirea vizitatorilor si directionarea acestora in zona de interes
  • Gestionarea solicitarilor pe care le au copiii/ parintii/ profesorii
  • Evidenta inscrierilor si platilor pentru diverse activitati organizate
  • Alte activitati specifice de secretariat
Va rugam sa trimiteti CV-ul dvs. complet, care sa includa si datele de contact (numere de telefon si adrese de e-mail) a trei fosti angajatori pe care sa-i putem contacta pentru verificarea referintelor.

Deoarece suntem o institutie de invatamant si luam foarte in serios datoria noastra fata de toti elevii, procedura noastra de recrutare include verificarea referintelor din CV cu angajatorii anteriori, precum si solicitarea cazierului judiciar.

Avenor College, infiintata cu 12 ani in urma, cu o viziune unica: sa integreze cele mai importante elemente din sistemul educational international, pastrand o puternica influenta romaneasca pentru a contribui la dezvoltarea echilibrata a copiilor. Elevii nostri vor fi astfel pregatiti pentru a avea succes oriunde in lume, dar motivati sa-si aduca contributia la ei acasa. Numele scolii Avenor face referire la viziunea noastra comuna de a deveni „creatori de viitor”.

Alinierea la GDPR:

Prin trimiterea CV-ului catre adresele noastre de inregistrare va manifestati ACORDUL EXPLICIT pentru procesarea datelor dumneavoastra doar in scopurile impuse prin legislatia muncii. In conformitate cu Politica noastră de confidentialitate, Avenor College prelucreaza date cu caracter personal ale candidatilor doar in scopuri reglementate prin Codul Muncii sau alte activitati pentru care exista un temei legal.

Prin politica noastra interna de minimizare a perioadei de procesare a datelor personale, va garantam faptul ca in cazul in care nu sunteti admis pentru pozitia pentru care ati aplicat, CV-ul dvs. va fi pastrat in cele mai depline conditii de siguranta, pe o perioada de 6 luni de la depunerea candidaturii.

Front desk officer / Receptioner  -  Avenor College

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles