Gratis

FRIGOTEHNIST

AMADI
2 poziții

Candidatul Ideal

Societate comerciala cu vasta experienta in domeniul instalatiilor frigorifice recruteaza frigotehnist.

Cerinte:
- studii medii in domeniul tehnic,
- certificat de membru AGFR constituie un avantaj
- permis de conducere categoria B;
- experienta in domeniul tehnic reprezinta avantaj;
- dorinta si capacitatea de a invata si de a se dezvolta.
- seriozitate, corectitudine, disciplina în munca, dispus la program prelungit;
- abilitati de comunicare, orientare spre rezultat;
- disponibilitate pentru deplasari interne.

Descrierea jobului

Post frigotehnist
- Realizare instalatii frigorifice (montaj agregate frigorifice, vaporizatoare si realizare traseu frigorific);
- Remedierea defectiunilor, Intretinerea periodica/ revizii a echipamentelor și traseelor frigorifice;
- Oferirea de solutii tehnice;
- Gestionarea pieselor de schimb folosite;
- Gestionarea echipamentelor aflate in intretinere.
- Se informează permanent şi îşi însuşeşte parametrii şi normele tehnice de realizare a lucrărilor de întreţinere şi reparaţii, tipurile şi parametrii funcţionali ai instalaţiilor/echipamentelor, tipurile de lucrări şi materialele de bază folosite;
- Instalare a echipamentelor de tehnica frigului, care include: montarea componentelor instalației, joncționarea țevilor de legătură, verificarea presiunii din instalație și a funcționării corespunzătoare, predarea către beneficiar;
- Autoverificare a lucrărilor executate în vederea obținerii calității muncii;
- Depozitarea sculelor și echipamentelor din dotare se face asigurând starea tehnică a acestora;

Se ofera:
- Pachet salarial atractiv (salar fix, sistem de bonusuri, cadouri sarbatori) in concordanta cu experienta si nivelul de calificare;
- Mediu de munca dinamic si posibilitati de avansare in cariera.
- Cursuri de formare profesionala/ certificari.
- Telefon si autoturism de serviciu;

Infiintata in anul 1993, Amadi & Co Comimpex S.R.L se bazeaza pe o calitate deosebita a produselor si serviciilor sale fiind o companie recunoscuta pe piata de profil din Romania.

Cu o echipa de angajati cu vasta experienta in domeniul de distributie, reparare, montaj, executie si intretinere a instalatiilor frigorifice industriale. De asemenea oferim suport tehnic complet care la cerere, poate ajunge pana la o configurare completa a unei instalatii frigorifice, inclusiv asistenta tehnica la punerea in functiune si mentenanta.

Echipa pe care ne bazam, seriozitatea ofertei noastre si relatiile excelente cu partenerii nostrii de afaceri reprezinta garantia faptului ca oferim servicii de cea mai buna calitate adaptate nevoilor dumneavoastra. Acordam o atentie deosebita instruirii personalului nostru si calitatii produselor comercializate, pentru garantarea unei maxime satisfactii a clientilor nostri.

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024