Gratis

Tehnician Montator Aer Conditionat

HASHTAG BECOOL S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Punctual, dinamic, ingrijit, orientat spre performanta.
Permis conducere cat B.
Experienta pe post nu este obligatorie.

Descrierea jobului

-aprovizionarea cu materiale;
-consilierea clientului in alegerea locului de instalare;
-instalarea echipamentului de aer conditionat;
-revizia echipamentelor de aer conditionat;

Beneficii:
-lucru intr-o echipa tanara si joviala;
-flexibilitate de lucru in afara sezonului cald;
-salariu defalcat o data la doua saptamani(intotdeauna la timp);
-posibilitatea de a avea masina de serviciu si in afara programului.
-se castiga in mod direct proportional cu munca depusa neexistand un prag salarial maxim.

Compania noastra se bazeaza pe respect reciproc atat in relatia de companie-client cat si in relatia angajator-angajat.
Dorim imbunatatirea continua a companiei de aceea incurajam feedbackul constant din partea colegilor nostri si nu numai.
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024