FRIGOTEHNIST

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Fisa postului:

- absolvent studii medii - avantaj calificare frigotehnist;
-sa fie autorizat AGFR;
-experienta dovedita in domeniu frigului comercial /industrial (minim 3-4 ani);
-probe de presiune cu azot;
-echilibrare hidraulica,
-echilibrare aeraulica;
-incarcare cu agent frigorific cu toate tipurile de freon existente pe piata:R410,R32,R744 ,R600,R134,R410,R407,R404 ;
-sudura Cu ;
-electrician exploatare medie si joasa tensiune;
- capacitate de lucru in conditii de stress;
- minime cunostinte de automatizare (pentru sistemele HVAC ) detenta directa /indirecta;
- capacitate de comunicare si relationare cu clientii companiei;
- persoana de incredere, onesta ,responsabila, disciplinata, riguroasa , organizata;
- cunostinte privind tehnologia de lucru a echipamentlor de incalzire, frigorifice ,climatizare, pompe, schimbatoare de caldura si centrale de tratare aer;
- permis de conducere categoria B –obligatoriu;

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

Activitate de mentenanta preventiva si corectiva la echipamente de HVAC (chillere, CTA-uri , sisteme multisplit, VRV, etc.);
Activitati de PIF a echipamentelor HVAC (chillere, CTA-uri, sisteme multisplit, VRV, etc.);
Activitati de depanare identificare si rezolvare a problemelor tehnice aparute;
Efectueza revizii instalatii climatizare, curatare filtre, completare cu freon.

Beneficii:

Salariu motivant;
Bonus în funcţie de rezultatele echipei;
Telefon de serviciu;
Asigurare medicală privată după perioada de probă;
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

Compania HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS a luat ființă din dorința de a aduce în sistemul sanitar din România produse de calitate, contribuind astfel la îmbunătățirea serviciilor și condițiilor din clinici și spitalele.

Cu ajutorul echipei noastre de oameni calificați și dedicați, cu o experiență de peste 25 de ani, producem în România echipamente medicale la cele mai înalte standarde și oferim cele mai bune soluții integrate pentru A.T.I., Săli de Operație, Saloane și Zone Critice.

Publicat 3 mai 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022