Publicat 08 Mai 2019 | Reactualizat 30 Mai 2019 | Expiră 08 Iun 2019

FRIGOTEHNIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Postul presupune:
- instalarea, montarea, intretinerea si repararea agregatelor vitrinelor frigorifice;
- reparatia si/sau intretinerea vitrinelor frigorifice care ii sunt alocate pentru revizia anuala;
- efectuarea de reparatii a vitrinelor conform cererilor clientilor societatii;
- buna gestionare a timpului pentru a optimiza perioada de reparatie/revizie pentru vitrine;

Cerinte:
- experienta de minim 3 ani;
- disponibilitate de deplasare in tara;
- permis de conducere categ. B;
- seriozitate, disciplina, interes pentru munca sa.

Ce putem oferi:
- lucru intr-o echipa dinamica;
- dezvolatrea competentelor profesionale;
- salariu motivant +diurna;
- bonusuri periodice in functie de performanta;
- masina si telefon de serviciu.

Compania noastra are ca domeniu de activitate productia si comercializarea de echipamente frigorifice comerciale (destinate cu precadere producatorilor de inghetata, de lactate, de bere, de bauturi racoritoare, de vin, de apa minerala si de alimente, acestea pot fi produse intr-o gama sortimentala si tipo-dimensionala foarte variata) cat si furnizarea de servicii de service, intretinere, reconditionare si ecologizare.

Expirat
FRIGOTEHNIST  -  MIR COOLING SRL