Frigotehnist si Mecanic Intretinere

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Moldovan Carmangeria anagajeaza Frigothenist si Mecanic Intretinere in Sânnicoara

Frigotehnist
  • Experienta in domeniu minim 1 an;
  • Cunostinte consolidate privind echipamentele de frig;
  • Cunostinte privind interpretarea mesajelor tip eroare si remedierea acestora;
  • Cunostinte privind mentenanța, depanarea si servisarea echipamentelor de frig;
  • Disponibil pentru deplasari in judet, la magazinele companiei.
Mecanic Intretinere
  • Experienta in activitatea de intretinere, reparatii si reglaje echipamente si linii de productie automatizate specifice industriei alimentare, minim 1 an;
  • Cunostinte tehnice specifice activitatii de intretinere: revizii si reparatii pentru echipamente automatizate;
  • Flexibilitate, responsabilitate, seriozitate;
  • Indemanare fizica, rabdare, atentie la detalii;
  • Spirit de echipa.

Descrierea jobului

Frigothenist
  • Asigura asistenta tehnica de specialitate a utilajelor de frig ale companiei;
  • Realizeaza si raspunde de efectuarea operatiilor de mentenanta si service (interventii preventive si corective) conform procedurilor in vigoare;
  • Controlează periodic instalaţiile aflate in magazinele companiei, menţionând în procesul verbal cele constatate şi efectuează curăţirea instalaţiilor repartizate;
  • Îndeplineste orice alte sarcini, activitati si atributii specifice trasate de conducerea executiva in legatura cu activitatea pe care o desfasoara;
  • Planifică şi raportează activităţile zilnice;
  • Efectueazã verificarea calităţii lucrărilor executate.
  • Raspunde de buna fuctionare a tuturor echipamentelor mecanice aflate in incinta societatii sau la punctele de lucru din afara acesteia,
  • Realizeaza reviziile si reparatiile lunare conform specificatiilor tehnice, procedurilor specifice si a indicatiilor sefului direct;
  • Efectueaza operatiile de verificare si reglare;
  • Efectueaza revizii si reparatii tehnice pentru echipamente;
Oferim salarizare atractiva in functie de experienta si performanta.

Moldovan Carmangeria, unul dintre cei mai importanți producători de carne și produse de carne din județul Cluj, . Compania are astăzi peste 370 angajați, 31 de magazine în Cluj-Napoca și în județ, două sectii de prelucrare și o fermă cu peste 270 de capete de bovine. În 2014, compania a trecut printr-un proces de rebranding și a introdus pe piață un nou concept de magazin în care zona de vânzare a produselor este dublată de o zonă de bistro. Compania se dezvoltă continuu, dar păstrând neschimbate valorile care au făcut din numele Moldovan o afacere durabilă: familia, tradiția și respectul față de client.

Publicat 30 sept. 2021 Reactualizat 28 oct. 2021 Expiră 30 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos