Publicat 08 Ian 2016 | Expiră 09 Feb 2016

FREZOR CNC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Avantaj experienta de lucru pe masini CNC (strunguri sau centre de prelucrare)
- cunostinte tehnice/desen tehnic si tehnologii de fabricatie
- avantaj cunostinte programare FANUC
- disponibilitate pentru lucrul in 2 Schimburi
- Recrutam si absolventi de scoli profesionale sau absolventi ai cursurilor de specializare operatori pe masini cu comanda numerica

Descrierea jobului

- Pregatirea masinilor CNC, sculelor aschietoare, SDV-urilor de prindere, instrumentelor de verificare si control, setarea programului ce trebuie rulat pentru prelucrarea diferitelor repere
- Verificari dimensionale conform planului de operatii utilizand instrumentele specificate
- Mentenanta si curatenia masinilor CNC

SC Innoserv-Technology SRL, este o societate infiintata in anul 2012, avand ca obiect de activitatea prelucrarea si fabricarea de constructii metalice

Expirat
FREZOR CNC  -  SC INNOSERV - TECHNOLOGY SRL