Fresh Engineer

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Esti proaspat absolvent si iti doresti sa iti incepi cariera in inginerie?
Noi te ajutăm să-ți transformi visul în realitate!

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Raspunde de monitorizarea tuturor activitatilor derulate in cadrul companiei alaturi de Inginerul sef
- Coordoneaza personalul angajat;
- Initiaza masuri pentru executia si finalizarea materialelor in termenele stabilite;
- Urmareste pregatirea materialelor necesare pentru fiecare proiect;
- Asigurarea functionarii masinilor;
-Lucreaza impreuna cu echipa sa la proces, calitate, mentenanta si metode, pentru atingerea obiectivelor si a indicatorlor de performanta.

Cerinte:

- Studii superioare cu profil tehnic: Inginerie Mecanica
- Cunostiinte desen tehnic
- Cunostiintele limbii engleze reprenzinta un avantaj;

Beneficii:
-Salariu atractiv
-Bonuri de masa;
-Asigurare privata de sanatate;
-Transport decontat;
-Diverse prime de productie, de performanta individuala, prime de sarbatori si de concediu;
-Al-13-lea salariu;
-Spor de fidelitate in functie de vechime in cadrul companiei.

Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala. Gi Group Staffing Company este o societate comerciala autorizata ca agent de munca temporara (cu sediul din Bucuresti si toate birourile regionale permanente) in condiţiile art. 88 din Codul Muncii, in conformitate cu autorizaţia de funcţionare seria B nr. 0000101/26.06.2009 emisa de Direcţia de Munca, Solidaritate Sociala si Familie Bucureşti, poziţia 171 in Registrul Naţional de Evidenta a Agenţilor de Munca Temporara Autorizaţi � Municipiul Bucuresti. Suntem o societate inregistrata ca operator de prelucrare a datelor cu caracter personal si de transfer a datelor cu caracter personal sub nr. 12305.

Publicat 6 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022