Gratis

Formator/Trainer aparatura medical- estetica

AM Medical Beauty Estetic

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unei persoane pasionate de industria de frumusete, cu experienta in domeniul medical estetic, pe posturi precum cosmetician, kinetoterapeut sau asistent medical. Cunostintele despre operarea echipamentelor de intretinere faciala, remodelare corporala si epilare definitiva constituie un avantaj.
Persoana organizata si responsabila, cu capacitate si dorinta de a deveni trainer la una dintre cele mai importante companii care importa aparatura medical estetica din Romania.
Persoana cu abilitati bune de comunicare, sociabila si capabila de lucru in echipa.
Disponibilitate pentru deplasari si calatorii.
Posesia de carnet de conducere constituie un avantaj.

Descrierea jobului

DESCRIERE JOB
Realizarea de trainiguri si demonstratii pentru clientii companiei.
Pregatirea de prezentari si suporturi informative in vederea sustinerii eficiente ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂a trainingurilor si demonstratiilor.
Mentinerea unei bune relatii cu clientii companiei si acordarea suportului ori de cate ori este necesar.

BENEFICII
Asiguram training de specialitate pe aparatura moderna de intretinere faciala si corporala, de ultima generatie.
Veti participa la traininguri si in afara tarii pentru consolidarea informatiilor si punerea la curent cu cele mai noi protocoale de tratament.
Oferim telefon si laptop de serviciu. .
Pachet salarial avantajos.
Garantam un mediu de lucru placut si dinamic, plin de provocari si propice unei bune dezvoltari profesionale

Beauty Med Solution este o companie distribuitoare de echipamente medical-estetice, in cadrul carora am reunit cei mai buni medici dermatologi, terapeuți specializați în remodelare corporală și facială, dar și echipamente medicale de ultimă generație, create de lideri mondiali în aceasta industrie.

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024