Fleet Controller Timisoara ­čÜŚ

KLASS WAGEN SRL 1 pozi╚Ťie
Anun╚Ť verificat

Textul acestui anun╚Ť a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile gre╚Öeli sau con╚Ťinut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Te a╚Ötept─âm cu drag în echipa Klass Wagen ╚Öi iti putem oferi din toata inima:
- Aprecierea ╚Öi remunera╚Ťia corespunz─âtoare a muncii bine f─âcute;
- Colectiv de munc─â tân─âr ╚Öi prietenos;

Ce ne dorim de la tine?
- Ai cuno╚Ötin╚Ťe de LIMBA ENGLEZ─é (cel pu╚Ťin la nivel conversa╚Ťional);
- Ai permis de conducere cat. B;
- E╚Öti un om pasionat de ma╚Öini dar nu doar s─â le prive╚Öti sau s─â le conduci, ci s─â în╚Ťelegi ╚Öi mecanismul lor de func╚Ťionare;
- E╚Öti organizat (genul de persoan─â c─âreia îi place s─â î╚Öi noteze ╚Öi s─â foloseasc─â agenda);
- Ai cuno╚Ötinte minime de Excel (pentru actualizarea în sistem a servis─ârilor ╚Öi a repara╚Ťiilor efectuate);
- ╚śtii s─â verifici din dou─â surse o informa╚Ťie;
- Ești un om integru si asumat;
- Ești proactiv și nu te ferești de muncă;
- Iti place munca de teren.

Descrierea jobului

Ce vei face?
- Vei asigura verificarea ╚Öi ├«ntre╚Ťinerea autoturismelor;
- Vei men╚Ťine rela╚Ťia cu service-urile colaboratoare, cu furnizorii, cu asiguratorii, ITP, RAR;
- Vei verifica informa╚Ťiile din partea service-ului, astfel ├«nc├ót s─â te asiguri de corectitudinea cu care s-a rezolvat solicitarea;
- Vei r─âspunde solicit─ârilor clien╚Ťilor cu privire la eventualele probleme tehnice/daune ap─ârute pe parcursul ├«nchirierii;
- Vei asigura transferul autoturismelor ├«n alt─â localitate (conduce autoturismul p├ón─â la destina╚Ťie), ├«n caz de necesitate ╚Öi pe timpul nop╚Ťii;
- Vei actualiza în Excel task-urile efectuate.

Acest post este disponibil doar in Timisoara doar ca noi ne promovam si pe alte orase.

La cerin╚Ťele de mai sus, putem oferi:
- Telefon de serviciu
- Laptop
- Salariu fix + bonusuri, in functie de atingerea KPI-urilor (tichetele de masa sunt incluse);

Masina de serviciu in saptamana in care asigura serviciul de permanenta;

Program:
Luni - Vineri: 8:30 - 17:30;

Se lucreaza o saptamana program normal si o saptamana program de interventie (disponibilitate telefonica sau eventuale deplasari 24/24).

Klass Wagen este activa de mai bine de un deceniu in domeniul inchirierilor de autoturisme, devenind lider national de piata pe segmentul calatoriilor de tip concediu. Flota noastra de peste 4000 de autoturisme este prezenta in 7 locatii din Romania, Budapesta / Ungaria si 3 locatii din Portugalia si venim in intampinarea clientilor nostri prin agentii proprii.

Echipa Klass Wagen este formata din peste 160 de colegi focusati sa ofere o experienta de neuitat clientilor, iar marturie stau review-urile pozitive oferite de catre clientii nostri.

Publicat 21 Nov. 2022 Reactualizat 21 Dec. 2022 Expir─â 21 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Po╚Ťi administra oric├ónd set─ârile aici.