de ani Fără Frică...

E momentul să sărbătorim și să îți mulțumim că ești alături de noi! Hai să revedem împreună aventurile prin care am trecut și să descoperi surprizele pe care ți le-am pregătit

Publicat 28 Iun 2007 | Reactualizat 25 Iul 2007 | Expiră 27 Iul 2007

fizioterapeut

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Înapoi la joburi

Candidatul ideal

Bun maseur, sa cunoasca procedurii de impachetare, electrostimulare, vacuum.

Descrierea jobului

Sa cunoasca bine procedurile de masaj, impachetarii si electrostimulare.
Salariu motivant.

Descrierea companiei

Club care ofera servicii de sport, diete peronalizate, wellness.

Expirat
fizioterapeut  -  SC VERA MED CLUB FAMILY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

De la 1 octombrie 2019, te informăm că site-ul eJobs.ro nu va mai putea fi accesat prin browser-ul Internet Explorer din cauza funcționalităților reduse ale acestuia. Accesează-ne cu încredere folosind unul dintre browserele mai moderne: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari sau Edge.

Am înțeles
close