Publicat 02 Mai 2019 | Expiră 02 Iun 2019

Fitter santier naval Anglia

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Necesar comunicare de baza in limba engleza.
Experienta de lucru in Marea Britanie constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Angajam urgent fitteri in santier naval din Anglia cu experienta in domeniul reparatii sau constructii navale.
Salariu oferit 10£ / ora net, 60+ ore lucrate pe saptamana.
Cazare si drum platite de angajator.

Compania DV Marine Ltd este o companie tanara de servicii de inginerie navala si industriala care isi propune stabilirea unui standard de calitate a serviciilor din ramura industriala in care activeaza

Expirat

Fitter santier naval Anglia  -  DV Marine Ltd