Finisor - Laminator

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane angajează pentru clientul sau din Slatina - Olt, Finisor - Laminator.

Responsibilities:

Asigura parametrii necesari procesului de extrudare al profilelor din aluminiu si verifica desfasurarea acestuia din punct de vedere calitativ si cantitativ.

Candidate Profile:

  • Capacitatea de a realiza mai multe sarcini in acelasi timp
  • Capacitatea de a realiza sarcini repetitive
  • Rabdator, ordonat si dinamic
  • Capacitate de coordonare si motivare a echipei
  • Capacitatea de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
  • Capacitatea de a prelucra si transmite informatii altor factori ( persoane) decizionali
  • Indemanare in folosirea instrumentelor de lucru
  • Studii medii
  • Cunostinte tehnice
  • Cunostinte de operare in sistem ERP
  • Cunostinte medii PC
  • Cunostinte autocontrol

Beneficii:

  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masa 20 Lei/zi;
  • Spor de noapte;
  • Spor sarbatori legale;
  • Spor ore suplimentare;
  • Spor de weekend;
  • Spor de tura continua;
  • Spor de activitate;
  • Spor de vechime in munca;
  • Bonus de Craciun, Ziua Metalurgistului, Paste;
  • Transport decontat 50%.

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos