de ani Fără Frică...

Publicat 08 Mar 2019 | Reactualizat 22 Mar 2019 | Expiră 25 Mar 2019

Field Corporate Team Leader

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
•Experienţă în gestionarea creantelor garantate cu ipoteci;
•Disponibilitate la deplasare in interes de serviciu in tara, peste 50% din timp;
•Capacitate mare de auto-organizare si gestionarea unei plaje largi de situatii;
•Cunoştinţe in domeniul bancar si juridic constituie avantaj;
•Persoana integra, cu capacitate de a rezista la tentatii si manipulare din partea tertilor;
•Simt analitic dezvoltat;
•Relații de lucru eficiente cu angajații de la toate nivelurile;
•Motivarea altora și influențarea comportamentelor de lucru;
•Managementul schimbării;
•Abilitatea de a aduce îmbunătățiri ale procesului și de a produce rezultate măsurabile;
•Microsoft Office (Excel);
•Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
•Coordoneaza, procesul de colectare creante a structurii de agenti de teren si rezultatele echipei din subordine comparativ cu obiectivele trasate;
•Se implica activ in cazurile cu grad ridicat de complexitate din portofoliu alocat agentilor si direct sau impreuna cu agentul alocat pe caz viziteaza clientii sau imobilele in discutie;
•Efectueaza analiza asupra activitatii si ofera solutii eficiente, aliniate procedurilor/normelor/regulilor/ deciziilor interne;
•Asigura atingerea indicatorilor de performanta, a obiectivelor stabilite si a targeturilor propuse;
•Respecta procedurile interne ale companiei care vizeaza activitatea departamentului,
•Asigura o buna gestiune a cazurilor din portofoliile echipei din subordine in sensul prioritizarii cazurilor si actiunilor pe acestea, calitatii negocierilor purtate cu debitorii, promovarii imobilelor si indeplinirea tuturor sarcinilor din sfera de actiunilor de indeplinit pentru creantele din sfera Corporate.
•Se asigura ca regulile, regulamentele si valorile companiei sunt cunoscute de catre membrii echipei
•Colaboreaza eficient cu colegii din departament sau din companie

Expirat
Field Corporate Team Leader  -  KRUK ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles