Publicat 24 Feb 2019 | Reactualizat 26 Mar 2019 | Expiră 27 Mar 2019

FASHION ADVISER /ASISTENT VANZARI- PARKLAKE,MEGA MALL,UNIREA

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Iti place sa lucrezi cu oamenii?
Poti lucra in echipa? Iti place sa vinzi?
Perfect... Ai gasit jobul potrivit.

Alatura-te echipei GHERASOS si trimite-ne CV-ul tau!

CERINTE:

* Orientare catre client
* Spirit comercial
* Persoana dinamica, comunicativa, cu initiativa

REPREZINTA UN AVANTAJ:
* Experienta in domeniul vanzarilor
* Experienta in domeniul textilelor
* Flexibilitate
* Atitudine proactiva
* Cunostinte minime de operare PC
Experienta in activitatea comerciala retail constituie un avantaj;
• Experienta in domeniul fashion/accesorii este un avantaj
• Persoană deschisă, pozitivă, spontană, orientată către clienţi
• Excelente abilităţi de comunicare şi servire clienti de top
• Vocabular comercial ingrijit, maniere, rafinament
• Limba engleza - nivel uzual (citire, vorbire, intelegere)
Abilitati de comunicare, flexibilitate, gandire pozitiva;
- Excelente abilitati de organizare, bun negociator;
- Atentie la detalii si seriozitate;
- Spirit de echipa si orientare catre nevoile clientului;
- Prezenta placuta.
*FOTOGRAFIE recenta Poza obligatorie

Descrierea jobului

Ofera clientilor o servire premium completa
• Propune colectii potrivite solicitarilor clientilor
• Ofera informatii relevante despre specificul brandului si a trendurilor actuale
• Mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic în magazin
• Se auto-instruieste permanent si participa la traininguri specifice brandului
- Realizarea targetului de vanzare alocat;
- Implinirea asteptarilor potentialilor clienti printr-o consiliere exemplara, asupra produselor, astfel incat sa devina clienti;
- Cunoasterea produselor, caracteristicilor tehnice si a tehnicilor de merchandising;
- Ordine si curatenie la locul de munca.
-Locatie: MEGA MALL, PARK LAKE , SUN PLAZA, Unirea Shopping Center

Gherasos, costume si accesorii barbatesti.Gherasos produce si comercializeaza confectii pentru barbati, sub marca proprie - sau importa si distribuie prestigioase marci internationale.
Magazinele GHERASOS - UNIREA SHOPPING CENTER, SUN PLAZA ,MEGA MALL ,PARK LAKE, SUN PLAZA,
Poti aplica prin intermediul eJobs sau la office@gherasos.ro

www.gherasos.ro

Expirat
FASHION ADVISER /ASISTENT VANZARI- PARKLAKE,MEGA MALL,UNIREA  -  Gherasos

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles