Gratis

Farmacist

EQUILIBRIUM PHARMACY SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Persoana deschisa, empatica
  • Sa ii pese cu adevarat dе pacienti si dе nevoile acestora;
  • Sa fie interesat sa gaseasca solutii pentru fiecare pacient;
  • Sa comunice clar, concis;
  • Bun cunoscator al recomandarilor asociate .
  • Capacitate de lucru in echipa
  • Experienta si stabilitate la locul de munca astfel incat sa poata asigura un standard profesional ridicat

Descrierea jobului

  • Realizarea necesarului zilnic astfel incat sa evite lipsa medicamentelor, suprastocurile, cu grija sa reducem termenele de valabilitate critice si expiratele.
  • Eliberarea de retete compensate si gratuite
  • Vanzare asociata

Beneficii:
  • Pachet salarial motivant
  • Un mediu de lucru profesionist si dinamic
  • Posibilitati reale de promovare
  • Contract pe perioada nedeterminata.

Descrierea companiei

Mini lant farmaceutic
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 28 Apr. 2024