Publicat 28 Nov 2019 | Reactualizat 26 Dec 2019 | Expiră 29 Dec 2019

Farmacist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare de specialitate finalizate: Facultatea de Farmacie - conditie obligatorie;
- Aviz de Libera Practica;
- Experienta profesionala in domeniul farmaceutic (farmacie, depozit) – minim 1 an.

Descrierea jobului

- Organizeaza si coordoneaza activitatea depozitului astfel incat sa se respecte procedurile de lucru si legislatia in vigoare;
- Verifica si se asigura ca toate produsele achizitionate, depozitate si distribuite poseda toate documentele care sa le ateste calitatea si conformitatea, conform legislatiei in vigoare;
- Verifica si se asigura ca toti furnizorii si clientii respecta legislatia in vigoare;
- Monitorizeaza si verifica respectarea conditiilor de temperatura si umiditate, pentru activitatile de depozitare si transport;
- Aproba stocul comercializabil;
- Coordoneaza actiunile de retragere, returnare si distrugere a produselor cu deficiente calitative si a produselor falsificate;
- Instruieste personalul din subordine, initial si continuu in legatura cu legislatia in vigoare si cu procedurile de lucru in depozit;
- Asigura realizarea activitatilor de autoinspectie periodica si a programelor corective;
- Gestioneaza reclamatiile.

ALFASIGMA ROMANIA SRL, companie farmaceutica multinationala cu sediul central in Italia.

Expirat
Farmacist  -  ADDENDA PHARMACEUTICALS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles