Publicat 11 Oct 2019 | Reactualizat 08 Nov 2019 | Expiră 11 Nov 2019

Farmacist Mobil Sensiblu/Punkt

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Esti farmacist si iti place sa calatoresti? Te consideri o persoana dinamica si deschisa la nou?

Te invitam sa faci parte din echipa mobila a grupului A&D Pharma - Dr. Max. Astfel vei avea ocazia sa cunosti oameni noi, sa lucrezi in echipe diverse, sa vizitezi orasele din tara noastra si sa cunosti specificul local.

Ce inseamna Farmacist Mobil?

  • esti angajat intr-o farmacie in orasul de resedinta;
  • iti petreci cel putin 80% din timp in alte localitati decat cea de resedinta;
  • durata maxima a fiecarei misiuni va fi de 6 luni
  • sa fii disponibil/a la mutare rapida intr-un alt oras, in functie de necesitatile companiei.
Ce vei face in farmacia-mama sau in farmacia-gazda?
  • vei oferi consultanta de specialitate pacientilor/clientilor, in functie de nevoile acestora;
  • vei realiza receptia marfii;
  • vei verifica si vei centraliza retetele pentru Casa de Asigurari;
  • vei oferi suport Farmacistului Manager in vederea realizarii activitatilor administrative.
Daca ai diploma de licenta si detii Certificat de Membru al Colegiului Farmacistilor vizat pe anul in curs si o minima experienta in farmacii cu circuit deschis (suntem deschisi sa te cunoastem chiar daca nu ai experienta), asteptam cu mare interes CV-ul tau.

Ce beneficii ai?
  • Pachet salarial atractiv;
  • Masina de serviciu;
  • Cazare asigurata in orasele gazda;
  • Card de angajat cu multiple beneficii in reteaua noastra de farmacii;
  • Servicii medicale asigurate de o clinica privata;
  • Un mediu de lucru provocator si dinamic;
  • Training-uri de specialitate;
  • Posibilitati reale de promovare in cadrul grupului A&D Pharma - Dr. Max.

A&D Pharma este cel mai mare grup farmaceutic din Romania care include compania Mediplus lider national in distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice, Sensiblu cel mai mare lant de farmacii cu acoperire nationala din Romania si fundatia Sensiblu ce se implica activ in proiecte sociale.
Suntem compania in care pasiunea, creativitatea si perseverenta te conduc spre performanta. Iti oferim un mediu provocator si dinamic in care te poti dezvolta alaturi de echipe de succes si unde tu stabilesti masura impactului pe care il poti avea!
Accepta provocarea de a face diferenta impreuna!

Expirat
Farmacist Mobil Sensiblu/Punkt  -  SC Sensiblu SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles