Publicat 13 Feb 2018 | Reactualizat 13 Mar 2018 | Expiră 16 Mar 2018

FARMACIST DEPOZIT - Chitila

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare de specialitate - absolvent al Facultatii de Farmacie;
- Limba engleza - nivel mediu;
- Cunostinte operare PC - Excel - nivel mediu;
- Aptitudini de comunicare si lucru in echipa;
- Planificarea si organizarea activitatilor;
- Atentie concentrata si distributiva;
- Spirit organizatoric;
- Capacitate de a lua decizii;
- Experienta de minim 6 luni in domeniul farma constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Executa receptia produselor achizitionate de la furnizori. returnate de catre clienti sau retrase de la clienti si decide destinatia acestora.
- Executa comenzile de produse psihotrope si stupefiante cu control.
- Analizeaza si raporteaza catre furnizori reclamatiile transmise de catre clienti pentru produse cu vicii ascunse;
- Verifica modul de depozitare a produselor si instruieste personalul logistic in legatura cu regulile de depozitare;
- Contribuie la actualizarea nomenclatorului de articole;
- Verifica respectarea conditiilor de temperatura si umiditate pe timpul depozitarii;
- Verifica curatenia si igienizarea spatiilor de depozitare si a masinilor de distributie;
- Verifica manipularea si distributia produselor destinate studiilor clinice;
- Participa la revizuirea procedurilor standard de operare stabilite conform RBPD;
- Participa la instruirea personalului alaturi de Persoana responsabila;
- Executa autoinspectii, daca a fost desemnata in acest de catre Persoana responsabila.

FARMEXPERT, companie aflata in topul importatorilor si distribuitorilor de medicamente si produse farmaceutice din Romania, face parte din grupul Walgreens Boots Alliance, lider mondial in domeniul farmaceutic, cu o prezenta in peste 25 tari. Echipa FARMEXPERT cuprinde peste 1100 de profesionisti care lucreaza impreuna cu partenerii sai: clienti si furnizori. Filozofia companiei este bazata pe respectarea demnitatii angajatilor, sarcini si responsabilitati clare, recunoasterea si recompensarea performantelor, dezvoltarea competentelor si continua imbunatatire a calitatii serviciilor. Politica de resurse umane a Farmexpert si investitiile aferente confirma principiul conform caruia oamenii sunt cel mai important capital.

Expirat
FARMACIST DEPOZIT - Chitila  -  Farmexpert DCI SRL