Publicat 15 Mai 2019 | Reactualizat 27 Mai 2019 | Expiră 15 Iun 2019

Farmacist/Asistent Farmacie/Asistent Medical Generalist

12 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

De ce sa faci parte din echipa Iris Pharm ?
• suntem un brand serios si asta ne recomanda a fi un partener pe termen lung;
• cream un mediu armonios in care pregatirea profesionala se afirma;
• te vei perfectiona continuu in meseria ta.

FARMACIST:
- studii de specialitate - Facultatea de Farmacie;
- autorizatie Libera Practica
- bune cunostinte de operare PC;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- orientare catre pacient;
- proactiv.

ASISTENT FARMACIE:
-Studii de specialitate ( Scoala Postliceala de Asistenti de Farmacie);
-Certificat de membru;
-Cunostinte de operare PC;
-Abilitati de comunicare si relationare;
-Respectarea eticii si deontologiei profesionale.

ASISTENT MEDICAL GENERALIST:
-Asistent medical generalist cu școală post-liceală sanitară de 3 ani;
-Fire sociabilă și empatică;
-Interesul pentru o cooperare pe termen lung și o cariera ca asistent(ă) medical(ă).

Descrierea jobului

FARMACIST:
- acorda asistenta farmaceutica conform procedurilor de operare in vigoare;
- elibereaza si recomanda produse medicamentoase;
- participa la receptia cantitativa si calitativa a produselor;
- interactioneaza cu clientul si face recomandari individualizate, in functie de nevoile sale;
- elibereaza retete;
- verifica si urmareste stocurile;
- gestionare optima a timpului de lucru;
- persoana foarte ordonata, calma, orientata spre rezultate.

-Identifica nevoile pacientilor, formuleaza recomandari, consiliaza si fidelizeaza pacientii;
-Informeaza pacientii despre modul de utilizare a medicamentelor si despre potentialele riscuri sau efecte adverse;
-Administreaza stocurile si urmareste termenele de valabilitate ale produselor farmaceutice;
-Participa la receptia cantitativa si calitativa a medicamentelor din farmacie.

Iris Pharm este cel mai mare lant de farmacii din judetul Buzau, o companie farmaceutică dinamică, în continua dezvoltare. Suntem definiti de grija pentru pacient, pasiunea pentru lucrul bine facut si perseverenta in rezolvarea oricaror probleme cu profesionalism.

Expirat
Farmacist/Asistent Farmacie/Asistent Medical Generalist  -  Iris Pharm

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles