Farmacist(a)- farmacie cu circuit inchis MedEuropa Bucuresti

MedEuropa 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Esti candidatul ideal daca:
- esti absolvent de studii universitare: Facultatea de Farmacie;
- detii certificat de membru al Colegiului Farmacistilor, vizat pe anul in curs;
- experienta in farmacii cu circuit inchis constituie un avantaj (suntem deschisi sa te cunoastem chiar si fara aceasta experienta)

Descrierea jobului

- Executarea si controlul prepararii, conservarii si eliberarii solutiilor perfuzabile citostatice;
- Asigura aprovizionarea farmaciei cu medicamente si produse parafarmaceutice;
- Controlul si executarea operatiunilor de gestiune ale farmaciei;
- Efectuarea receptiei calitative si cantitative a medicamentelor pe baza facturilor emise de furnizori;
- Urmareste termenele de valabilitate ale produselor farmaceutice din gestiunea farmaciei;
- Participa la activitatea de farmacovigilenta;

MedEuropa este o companie care are in plan dezvoltarea in Romania a unui lant de pana la 10 clinici de radioterapie intr-un orizont de 5 ani, dezvoltare corelata geografic cu nevoile de tratament ale pacientilor.
În prezent sunt deschise centrele de radioterapie MedEuropa din Constanta, Bucuresti, Oradea și Brașov iar centrele din Iași și Bacău sunt în stadiu de dezvoltare.

Publicat 30 Aug. 2022 Reactualizat 27 Sept. 2022 Expiră 29 Sept. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.