Publicat 17 Ian 2020 | Reactualizat 14 Feb 2020 | Expiră 17 Feb 2020

Farmacist(a)- farmacie cu circuit inchis MedEuropa Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti candidatul ideal daca:
- esti absolvent de studii universitare: Facultatea de Farmacie;
- detii certificat de membru al Colegiului Farmacistilor, vizat pe anul in curs;
- experienta in farmacii cu circuit inchis constituie un avantaj (suntem deschisi sa te cunoastem chiar si fara aceasta experienta)

Descrierea jobului

- Executarea si controlul prepararii, conservarii si eliberarii solutiilor perfuzabile citostatice;
- Asigura aprovizionarea farmaciei cu medicamente si produse parafarmaceutice;
- Controlul si executarea operatiunilor de gestiune ale farmaciei;
- Efectuarea receptiei calitative si cantitative a medicamentelor pe baza facturilor emise de furnizori;
- Urmareste termenele de valabilitate ale produselor farmaceutice din gestiunea farmaciei;
- Participa la activitatea de farmacovigilenta;

MedEuropa este o companie care are in plan dezvoltarea in Romania a unui lant de pana la 10 clinici de radioterapie intr-un orizont de 5 ani, dezvoltare corelata geografic cu nevoile de tratament ale pacientilor. Primul centru de radioterapie MedEuropa fost deschis pe 24 mai 2018 in Constanta iar dezvoltarea urmatoarei clinici MedEuropa este in plin progres la Bucuresti, urmand ca aceasta clinica sa fie deschisa pana la finalul lunii martie 2020.

Expirat
Farmacist(a)- farmacie cu circuit inchis MedEuropa Bucuresti  -  MedEuropa

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles