Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 18 Feb 2019

Faiantar pentru Olanda

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Se cauta Faiantar pentru Olanda

– calificare in domeniul amenajarilor interioare sau experienta de minimum 2 ani in lucrul cu placi ceramice (gresie/faianta)
– persoane apte de munca si rezistente la stres
– cunostinte de citire a unui plan de constructie
– persoane seriose, responsabile si ordonate
– carnet de conducere categoria B reprezinta un avantaj
– persoana corecta
– organizare si rigurozitate
– experienta in posturi similare sau alte locuri de munca faiantar in strainatate reprezinta avantaj
– rapiditate in executia lucrarilor conform standardelor stipulate in contractul de munca pentru locuri de munca faiantar
– experienta in activitatile de coordonare si de lucru in echipa, inclusiv cu alte specialitati constituie avantaj
– persoane care au abilitatea de a aproxima cantitatile necesare de placi ceramice dar si alte materiale necesare

Descrierea jobului

– participa la selectarea tipurilor de materiale necesare pentru o munca de calitate
– sesizeaza eventualele probleme care pot aparea pe parcursul executiei
– respecta graficele de executie a lucrarilor
– regleaza si pregateste uneltele pentru munca
– stabileste solutii pentru diverse probleme
– asigura realizarea lucrarilor planificate respectand tehnologia propusa
– colaboreaza cu echipa pentru a obtine rezultate durabile

Se ofera :
Salarizare neta 1600 euro, contract de munca temporar pe o perioada de 1,5 ani, cu probabilitatea de prelungire, cazare gratuit, asigurare medicala si masina de serviciu.

Descrierea companiei

Firma nu percepe comisoane de intermediere!

Expirat

Faiantar pentru Olanda  -  ALGIRAD PAN GRUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles