Gratis

Facturista

SC Evren & Enis Plast SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru poziția de facturist ar trebui să fie organizat, atent la detalii și capabil să lucreze cu precizie într-un mediu cu termene limită strânse.

O persoană potrivită pentru acest rol ar fi capabilă să gestioneze eficient fluxul de documente și să comunice clar și eficient cu clienții și colegii de echipă.

De asemenea, ar trebui să fie orientat către rezolvarea problemelor și să poată aborda provocările cu calm și răbdare.

Un candidat ideal pentru acest post ar arăta responsabilitate și angajament față de calitatea muncii sale, având în vedere că exactitatea și integritatea sunt cruciale în domeniul financiar. De asemenea, capacitatea de a lucra în echipă și de a colabora cu alte departamente sau echipe este importantă pentru a asigura o flux de lucru eficient și o comunicare bună în cadrul organizației.

Descrierea jobului

Poziția de facturist implică gestionarea eficientă a procesului de facturare în cadrul unei companii sau organizații. Facturistul este responsabil pentru întocmirea, verificarea și expedierea facturilor către clienți sau parteneri comerciali.

Responsabilități:

Intocmirea facturilor conform cerințelor și procedurilor companiei.
Verificarea corectitudinii și completitudinii datelor din facturi.
Comunicarea cu clienții pentru clarificări sau probleme legate de facturare.
Întocmirea rapoartelor periodice referitoare la activitatea de facturare.
Colaborarea cu departamentele interne pentru rezolvarea discrepanțelor sau a problemelor legate de facturare.
Asigurarea respectării termenelor limită și a procedurilor interne în procesul de facturare.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant.
Posibilitatea de avansare în cadrul organizației.
Mediu de lucru colaborativ și susținător.

Această poziție oferă oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dedicată și de a contribui la succesul financiar al companiei prin gestionarea eficientă a procesului de facturare și a relațiilor cu clienții.

Firma noastră este un lider în domeniul distribuției de produse uz casnic și mase plastice, angajată în furnizarea de soluții de calitate și inovatoare pentru clienții noștri. Cu o vastă experiență în industrie și o reputație solidă, ne străduim să satisfacem nevoile și cerințele clienților noștri într-un mod eficient și profesionist.

Prin intermediul unei rețele extinse de furnizori și parteneri de încredere, facilităm accesul la o gamă variată de produse de uz casnic, incluzând electrocasnice, ustensile de bucătărie, articole de curățenie, accesorii pentru baie și multe altele. De asemenea, oferim o gamă diversificată de mase plastice, inclusiv containere pentru depozitare, ustensile de gătit din plastic, articole pentru ambalare și alte produse similare.

Ne dedicăm să oferim produse de înaltă calitate, durabile și fiabile, care să satisfacă standardele noastre ridicate de performanță și siguranță. Echipa noastră este formată din profesioniști experimentați și pasionați, care sunt dedicați să ofere servicii excelente clienților noștri și să depășească așteptările lor.

În plus, suntem angajați în promovarea practicilor durabile și responsabile din punct de vedere social și ambiental. Ne străduim să colaborăm cu furnizori care împărtășesc aceleași valori și să contribuim la protejarea mediului înconjurător prin adoptarea unor inițiative de reducere a deșeurilor și utilizarea materialelor reciclabile.

Cu o viziune orientată spre viitor și un angajament ferm față de excelență, suntem dedicați să rămânem un partener de încredere pentru clienții noștri și să continuăm să oferim soluții inovatoare și valoroase în domeniul distribuției de produse uz casnic și mase plastice.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024