Gratis

Operator facturare

Bauservice srl

Candidatul Ideal

• Studii superioare sau medii;
• De preferat, experiență anterioară în domeniul comertului cu materiale de constructii. Apreciem insa si tinerii entuziasti si ambitiosi;
• Cunoștințe de contabilitate primara;
• Abilitati de utilizare a programelor de contabilitate si a instrumentelor Microsoft Office(cunoasterea programului ASIS constituie avantaj)
• Abilități de comunicare și lucru în echipă;
• Abilități de analiză și rezolvare a problemelor;
• Atenție la detalii și precizie în lucrul cu cifrele.

Descrierea jobului

-Preluare comenzi de la agentii de distributie
-Facturare
-Incasare
-Operare casa de marcat
-Efectuare note de intrare-receptie

Bauservice srl Focsani este distribuitorul Kober in jud. Vrancea.
Activitatea consta in distributia de lacuri,vopsele si tencuieli decorative Kober,catre depozitele si magazinele de profil din judet.
Publicat 31 Mart. 2024 Reactualizat 28 Apr. 2024 Expiră 30 Apr. 2024