Gratis

FACTURIST - OPERATOR CALCULATOR

ALUCIM LOGISTIC S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinte :
Cunostinte de operare PC - avansat
Experienta in facturare, creare de awb, comenzi de transport - avantaj
Abilitati de comunicare
Limba engleza - nivel mediu-avansat (scris si vorbit)
Atentie la detalii
Seriozitate, responsabilitate, corectitudine, amabilitatePachetul microsoft office (Word, Excel)- avantaj

Descrierea jobului

Intocmeste diverse rapoarte legate de activitatea de facturare si colectare debite;
· Ofera informatii clientilor despre debit, factura si modalitati de plata;
· Primeste si expediaza corespondenta (prin curierat, posta, e-mail); distribuie corespondenta catre destinatarii din cadrul firmelor;
· Arhiveaza si tine evidenta actelor societatilor (facturi clienti, facturi furnizori, etc);

Descrierea companiei

Firma de transport
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 19 Mart. 2024 Expiră 18 Apr. 2024