Publicat 11 Ian 2021 | Reactualizat 19 Ian 2021 | Expiră 19 Ian 2021

Facturist/a

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent studii medii sau superioare
- experienta minim 6 luni in facturare , recuperare creeante
- incasare - cunoasterea pachetului de programe MS OFFICE
- capacitate de comunicare si relationare foarte bune
- abilitati de lucru cu termene limita, de a rezolva sarcini multiple concomitent
- capacitate de organizare si disciplina a muncii
- simtul responsabilitatii
- obilgatoriu Limba Engleza, scris si vorbit
- experienta intr-o firma de transport constituie un avantaj

Descrierea jobului

- facturare servicii de transport
- scanare si arhivare facturi plus anexe, expedierea acestora catre clientul final
- imperechierea facturilor cu documentele de transport corespunzatoare
- receptii de documente
- intocmirea diferitelor situatii pt conducere legate de transport
- raspunde de indeplinirea corecta si la timp a sarcinilor de servici
- sa aiba capacitate de organizare a locului de munca
- sa partcipe activ la rezolvarea sarcinilor echipei

Descrierea companiei

Sc Patris Com Srl cu sediul in Cluj Napoca ,

•Societatea PATRIS COM SRL , are ca obiect principal de activitate ,transporturi rutiere de marfuri national si international , de asemenea asigura servicii de logistica pentru alte companii ( aprovizionare , depozitare , manipulare marfuri ,transport si distributie al marfurilor )

Expirat
Facturist/a  -  SC PATRIS COM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles