Facility manager / operator PC / administrator

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 3000 - 5000 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Angajam faclility manager (administrator cladiri), pentru imobile din Bucuresti.

Candidatul ideal va trebui sa fie o persoana calma, dornica sa invete lucruri noi, atenta la detalii, implicata, capabila sa organizeze personalul, sociabila.

Viitorul coleg va trebui sa:

- fie dornic sa invete si sa se dezvolte profesional;
- posede cunostinte de operare PC (Windows, Microsoft Word, Excel, Outlook) ;
- aiba spirit de initiativa;
- supravegheze si coordoneze lucrarile desfasurate in cadrul proiectelor administrate;
- planifice si coordoneze activitati administrative;
- mentina legatura cu furnizorii si prestatorii de servicii;
- asigura buna functionare a echipamentelor cladirilor;
- se implica in coordonarea si realizarea micilor reparatii;

Permisul de conducere, experienta anterioara si atestatul de administrator de imobile constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Oferim:

- salarizare peste medie;
- stabilitatea locului de munca;
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- mediu de lucru placut;
- echipa tanara, implicata;
- la nevoie, decontam cursul de administrator condominii;

YCO.ro este o companie cu capital integral romanesc, specializata in administrarea de cladiri si ansambluri rezidentiale.
Ne mandrim cu experienta si perfectionarea acestui domeniu de peste 10 ani, timp in care am oferit, la standarde inalte de performanta servicii de administrare cladiri.

In cadrul acestei activitati, gestionam facilitatile ansamblurilor rezidentiale, relatia cu beneficiarii si prestatorii, intocmim liste de plata in conformitate cu legislatia din domeniu.

Echipa noastra este formata din personal dedicat, orientat spre rezolvarea problemelor cu care ne confruntam in cadrul activitatii desfasurate.

Activitatea noastra se desfasoara avand la baza legea 196/2018 cu privire la functionarea asociatiilor de proprietari.

Suntem seriosi, dedicati si ne dorim ca impreuna cu viitorii colegi sa dezvoltam aceasta activitate.
Publicat 6 oct. 2021 Reactualizat 3 nov. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos