Gratis

Facility Manager Expansiune

dm drogerie markt

Candidatul Ideal

  • Studii superioare
  • Experiență în facility management
  • Cunoștințe de limba germană și/sau engleză
  • Cunoștințe de operare calculator pachet MS Office, nivel avansat
  • Abilități de relaționare și negociere
  • Persoană comunicativă, dinamică, organizată, atentă la detalii, orientată spre rezultat
  • Disponibilitate pentru deplasări în țară și permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Alătură-te echipei dm!

Responsabilități
  • Realizarea strategiei dm cu privire la funcționalitatea magazinelor/sediului
  • Negocierea și/sau renegocierea contractelor de mentenanță pentru ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀magazine/sediu
  • Planificarea și gestionarea lucrărilor prin menținerea relațiilor cu firmele de construcții
  • Colaborare strânsă cu departamentul Vânzări pentru asigurarea mentenanței locale și a lucrărilor planificate la nivel central
  • Planificarea investițiilor și a costurilor pe filiale, respectiv analize soll-ist
  • Participarea în proiecte interne și internaționale pe partea de optimizare și automatizare procese, sustenabilitate
  • Raportare pe partea de mentenanță
  • Proceduri de lucru
Oferim
  • Muncă într-o echipă tânără și dinamică
  • Școlarizare și training
  • Dezvoltare personală și profesională
  • Un post sigur, într-o companie prezentă în mai multe țări europene
  • Pachet salarial motivant și bonuri de masă
  • Asigurare medicală privată

dm drogerie markt este unul dintre cele mai mari lanţuri de drogherii din Europa centrală, intrând în categoria celor mai puternice magazine de retail specializate în beauty, wellness, baby şi uz casnic cu o ofertă de peste 14.000 de produse. Corectitudinea şi încrederea ne ghidează acţiunile atât atunci când vorbim despre clienţii şi angajaţii noştri, cât şi atunci când vorbim despre partenerii noştri. Dorim să cooperăm cu aceştia pe termen lung, în mod fiabil şi corect, pentru ca ei să ne recunoască drept un partener cu care îşi pot realiza obiectivele dm.

Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 17 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024