Gratis

EXPERT CONSULTANTA FONDURI EUROPENE

EMAS BUSINESS CONSULTING S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Aptitudini generale:
• Mod de lucru organizat
• Capacitate de lucru individual, dar si in echipa
• Eficienta ridicata de lucru in conditii de varfuri de activitate
• Abilitati dezvoltate de comunicare

Experiență obligatorie: minim 5 ani în consultanță fonduri europene.

Descrierea jobului

Postul presupune activitati de consultanta cu privire in special la programele de finantare POR, PNDR, HG 807, dar nu numai ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁si realizarea documentatiei specifice (cereri de finantare si anexe), elaborarea si implementarea proiectelor europene in vederea obtinerii de fonduri nerambursabile.

Responsabilitati principale:

• Elaborare, scriere si depunere cereri de finantare:
• Identifica oportunitatile de finantare nerambursabila;
• Evalueaza eligibilitatea potentialilor clienti;
• Consiliaza clientii si partenerii/furnizorii acestora in vederea emiterii/obtinerii documentelor necesare intocmirii dosarelor de finantare;
• Intocmeste documentatiile specifice in vederea obtinerii finantarii nerambursabile precum: cereri de finantare, planuri de afaceri, analize financiare, alte documente prevazute in ghidul solicitantului;
• Realizeaza activitati de consultanta specifice evaluarii si contractarii proiectelor: intocmirea si verificarea cererilor de clarificari, vizite de lucru la sediile beneficiarilor/ finantatorilor/ alte institutii.

Implementare proiecte :
• Asigura managementul implementarii proiectului (planificare, organizare, monitorizare si control);
• Asigura comunicarea si managementul relatiilor cu clientii si institutiile finantatoare pe parcursul implementarii proiectelor;
• Intocmeste dosarele de achizitii plata si/sau rambursare precum si alte documente specifice
implementarii proiectului (notificari, rapoarte, acte aditionale etc).

Ce oferim:
Pachet salarial atractiv – peste media pietei
Bonus de performanta
Asigurare privata de sanatate
Prime de Paste si de Craciun
Mediu de lucru foarte placut – sediu in Piata Presei Libere

Emas Business Consulting SRL este o companie de consultanta care activeaza din domeniul accesarii fondurilor europene. Mai multe detalii despre companie gasiti pe site-ul nostru www.emasconsulting.com
Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 21 Iun. 2024