Gratis

EXPERT ACHIZITII PUBLICE

STIMPEX S.A.

Candidatul Ideal

- experienta in domeniu minim 2 ani
- absolvent de studii superioare
- cunoasterea legislatiei nationale aplicabila in domeniul achizitiilor publice
- cunostinte solide privind utilizarea sistemului SICAP si a semnaturii electronice
- abilitati de utilizare MS Office (word,excel)
- abilitati organizatorice, interrelationare si negocierea situatiilor problematice
- putere de decizie, asumare de responsabilitati
- persoana organizata , cu capacitate de analiza si sinteza, atitudine proactiva, orientare puternica spre rezultate si termene, abilitati de comunicare
- capacitate de incadrare in termene limita

Descrierea jobului

Identificarea licitatiilor la nivel national ce corespund companiei
Procura documentatia de atribuire de la autoritatile contractante
Preanalizarea documentatiilor de atribuire
Intocmirea documentatiei pentru participarea la licitatii, prin caietul de sarcini, fisa de date,inclusiv raspunsurile la solicitarile de clarificare impreuna cu echipa suport
Redactarea ofertelor tehnice si economice ale companiei, in colaborare cu celalalte compartimente

Elaboreaza raspunsuri la solicitarile de clarificare emise de autoritatile contractante
Organizeaza si arhiveaza documentele aferente activitatii desfasurate

STIMPEX SA, este una dintre cele mai mari companii private din Romania care produce echipamente si sisteme integrate, complexe, pentru Armata, Politie si alte institutii de profil din Romania. Incepand din 2018-STIMPEX SA si-a deschis o noua fabricain Com Fundeni, Judetul Calarasi, la 19km(15 min.) de iesirea din Bucuresti pe Autostrada Soarelui-unde produce:
1. Amenajari si carosari auto diverse cumuland pan in prezent un numar de 130 de masini livrate.
2. Constructii si carosari Remorci cumuland un numar de 25 de remorci livrate pana in prezent.
3.Amenajari de ISO Containere -entru MAPN cumuland un numar de 45 de containere livrate pana in prezent.
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024