Gratis

Expert achizitii publice

S.C. FLAROM ADVERTISING SRL

Candidatul Ideal

expert achizitii public/asistent manager - aplicare si derulare/implementare proiecte europene, minimum 3 ani experienta , disponibilitate la deplasari (o data pe luna), permis conducere, limba engleza , abilitati de management, organizare si executive assistance , experienta in domeniul publicitar constituie un avantaj.

Descrierea jobului

-intocmeste si depune documentatie procedura achzitie publica( formulare eligibilitate , tehnic si financiar)
-monitorizeaza si implementeaza contractele aflate in derulare( procese verbale, rapoarte)
-lucreaza in echipa
-aptitudini de secretariat si organizare logistica

FLAROM ADVERTISING este agentie de publicitate cu traditie in piata de profil, ce se manifesta ca agentie care include strategii si campanii media, tipar traditional si digital , tipar de mari dimensiuni, produse promotionale , campanii media online si offline.
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024