Gratis

Specialist achizitii publice

TODERICĂ SOLUTIONS SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate in domeniul constructiilor
  • Experienta de minim 2 ani in domeniul achizitiilor publice
  • Experienta de minim 2 ani in pregatirea documentatiilor pentru licitatiile publice
  • Cunoasterea legislatiei nationale aplicabila in domeniul achizitiilor publice
  • Abilitati bune de utilizare a pachetului Microsoft Office
  • Atitudine proactiva
  • Lucru in echipa
  • prezinta un avantaj cunoasterea unui program de devize.

Descrierea jobului

Postul este situat in cadrul Departamentului Tehnic si are ca scop principal elaborarea si organizarea documentatiei specifice procedurilor de achizitii:

Monitorizarea zilnica a anunturilor de participare la licitatie publicate in SICAP, identificarea proiectelor de interes pentru companie (constructii civile), descarcarea documentatiei de atribuire.
Analizarea documentațiilor de atribuire publicate în cadrul procedurilor de achiziție publică pentru proiecte de interes pentru companie
Pregătirea documentelor de licitație: întocmirea documentelor de eligibilitate in conformitate cu cerintele de calificare / atribuire si in conformitate cu prevederile legale in vigoare.
Verificarea criteriilor de atribuire privind indeplinirea cerintelor de calificare atat din punct de vedere al eligibilitatii cat si tehnic si pregatirea documentelor necesare (experienta similara, experti cheie, echipamente,certificate, atestate, recomandari necesare) Completarea DUAE pentru societate.
Elaborare documentatie financiara.
Elaborarea raspunsurilor la solicitarile de clarificare transmise de Autoritati Contractante, pe perioada de evaluare, impreuna cu echipa de licitatie, si incarcarea acestora in timpul solicitat si incarcarea acestora in SICAP

Te asteptam sa crestem impreuna!

Oferta:
- salariu motivant;
- mediu de lucru atractiv;
- contract pe perioada nedeterminata
- bonus de performanta
- lucrul intr-o echipa dinamica, motivata.

Suntem o companie care activeaza in domeniul constructiilor civile, dar si industriale din anul 2017.
Ne aflam intr-un permanent proces de perfectionare, avand mereu grija ca personalul propriu sa fie foarte bine motivat si sa aiba un nivel ridicat al conduitei profesionale.
Obiectivul noastru este de a oferi servicii de inalta calitate, in vederea asigurarii conformitatii cu cerintele clientului, cu cerintele legale si reglementarile aplicabile, precum si de a creste satisfactia clentului.
Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024