Gratis

Expeditor Transport - Intermediere - Rutier / Feroviar

Crystal Logistics Services S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Crystal Logistics Services - Transformă-ți pasiunea pentru logistica într-o carieră de succes!

Crystal Logistics Services nu este doar o casă de expediții, ci un pilon al inovației în domeniul transportului rutier de marfă. Investim constant în eficientizarea proceselor și suntem recunoscuți pentru seriozitate și promptitudine.

De ce să faci parte din echipa noastră?

Cultura organizațională orientată către oameni: Te vei simți ca în familie.
Instrumente de top la dispoziție: Acces la majoritatea platformelor de transport, software TMS și software CRM avansat.
Dezvoltare profesională: Traininguri specializate și oportunități de avansare.
Remunerație motivantă: Salariu atractiv, revizuit periodic în funcție de performanță.

Ce căutăm în candidatul ideal?
  • Experiență solidă în intermedierea transporturilor și o înțelegere aprofundată a industriei.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a găsi soluții logistice inteligente și de a gestiona integral transportul.
  • Cunoștințe practice despre bursele de transport.
  • Portofoliu existent de clienți și transportatori constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Consolidarea și extinderea rețelei de clienți si furnizori.
  • Identificarea oportunităților de business și ofertarea soluțiilor.
  • Prospectarea pieței, vânzare către client
  • Găsirea de soluții optime pentru solicitările clienților
  • Negocierea și încheierea contractelor.
  • Monitorizarea transporturilor în desfășurare și comunicarea eficientă cu toate părțile implicate.
Beneficii:
  • Integrare într-o echipă profesionistă și bine pregătită.
  • Acces la resurse valoroase: liste de potențiali clienți, liste de transportatori și furnizori.
  • Sisteme eficiente și mediul de lucru modern.
  • Poziționare convenabilă: birou lângă metrou Politehnica.
  • Pachet salarial competitiv.

Domeniile noastre de expertiză includ transportul de marfă generală, frigorifică, agabaritică, periculoasă și autoturisme, acoperind întreaga Europă și multe țări non-europene.

Dacă ești pregătit să te alături unei echipe tinere și dinamice, unde fiecare membru contează, te așteptăm cu entuziasm. Aplică acum sau trimite CV-ul tău la resurseumane@crystalservices.ro.

Crystal Logistics Services este o casă de expediții care își propune să ofere o soluție completă în ceea ce privește transportul rutier de marfă. Astfel, alături de colaboratorii noștri, oferim servicii de transport, depozitare și vamale pe întreg teritoriul Europei cât și în multiple țări non-europene

Activitatea noastră principală este organizarea transporturilor complete, cât și în regim de grupaj, pentru marfă:

  • Generală
  • Frigorifică
  • Agabaritica
  • Periculoasă
  • Autoturisme

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipa tânăra, dinamică și vrei să impactezi prin acțiunile tale, atunci acesta este jobul perfect pentru tine!

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024