Gratis

Expeditor containere

DELTA SHIPPING AGENCY SRL

Candidatul Ideal

Persoana serioasa, agreabila, care are capacitatea de a lucra in a
echipa, atenta la detalii si care se poate adapta la nou.

Descrierea jobului

Responsabilitățile acestui rol includ gestionarea eficientă și promptă a solicitărilor venite din partea colaboratorilor noștri și integrarea acestora rapid în ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁planificările de transport. Candidatul va menține relații solide între clienți și transportatori pentru a asigura executarea comenzilor în timp util, optimizând costurile. De asemenea, va monitoriza îndeaproape derularea transporturilor și va aborda cu rapiditate și amabilitate orice provocări care pot apărea. Se așteaptă menținerea unor relații amicale cu clienții și transportatorii, și extinderea rețelei de colaboratori. Participarea la târguri, simpozioane și întâlniri cu colaboratorii va contribui la dezvoltarea profesională continuă.
Experienta ( macar o minima experienta) in domeniul expeditiei de containere.
Experienta in folosirea computerului, cunostinte de excel, word, outlook.
Cunoasterea limbii engleze scris si vorbit cel putin de nivel mediu.
Organizarea documentelor postului ocupat.
Constituie avantaj cunoasterea contabilitatii primare.
La salariul negociat se vor adauga si bonuri de masa.

Descrierea companiei

Companie de agenturare nave in Portul Constanta.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 12 Iun. 2024