Értékesítési képviselő

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Jó kommunikációs készség és meggyőzőerő
- Interperszonális kapcsolatok kezdeményezésének és fejlesztésének egyszerűsége
- Vevőorientáltság, de fogyasztó fele is
- Nagyon jó eredményorientáció
- Szervezettség és önmotivációs képesség
-Hajlandosag 100%-os terepaktivitású, dinamikus pozícióra
- Szakmai tapasztalat előnyt jelent
- Minimum középfokú végzettség (érettségi)
- B kategóriás jogosítvány, minimum 1 éves regiseg

Descrierea jobului

A kisteherautó értékesítési képviselője azon dolgozik, hogy növelje a vállalat üzletét a Philip Morris termékekkel az értékesítési mennyiségek és az ügyfelek lefedettségének biztosítása, a termékelosztás, a termékek polcon történő elhelyezése és a számlaérték
begyujtese révén. Az értékesítés folyamata az áru helyszíni kiszállításával történik.

Fő feladatai

- Építi és karban tartja az ügyfélbázist az általa kezelt lefedettségi területen;
- Naponta fel keresi az útvonalterv szerint a cég által meghatározott szabványok teljesítéséhez szükséges számú ügyfélkört;
- A termékek értékesítése a célkitűzéseinek megfelelően, mennyiség / év / hónap / nap;
- Építi és karbantartja az arculatot és a termékek bemutatásának módját a vásárló értékesítési helyén: biztosítja a termékek jelenlétét és láthatóságát a Gyártó által közvetített szabványok és a hatályos akciók szerint;
- Biztosítja a termékek gyors kiszállítását az ügyfelekhez, és felelős az autóban lévő árukészlet sértetlenségéért;
- Biztosítja a számlák értékének teljes begyüjtéset a lefedettségi területén lévő összes ügyféltől;

Descrierea companiei

Publicat 19 mai 2022 Reactualizat 16 iun. 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos