Publicat 19 Mar 2007 | Expiră 19 Apr 2007

ERP Administrator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in instalare, patching, administrare, tunning de baze de date Oracle (1-3 ani);
- Experienta in administrare de aplicatii (profile utilizatori, securitate etc), de preferinta realizate in tehnologie Oracle;
- Constituie un plus experienta in lucru cu baze de date si unelte de generare de rapoarte, in tehnologie Oracle;
- Experienta in sisteme de operare server Microsoft; experienta minimala in sisteme de operare de tip Linux/Unix constituie un plus;
- Excelente abilitati de comunicare, de elaborare materiale scrise si sustinere prezentari;
- Gandire analitica si capacitate de sinteza, atentie la detalii si abilitati de rezolvare de probleme;
- Spirit rabdator, inventiv, cercetator, organizat;
- Orientare catre rezultate si respectarea termenelor;
- Spirit de lucru in echipa, abilitati de lucru cu echipe de proiect mixte Furnizor-Beneficiar;
- Cunostinte PC: MS Office (Word, Excel, Powerpoint, MS Project, MS Visio);
- Cunoasterea limbii engleze;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

- participa in proiecte de implementare de solutii ERP;
- gestioneaza/administreaza medii de dezvoltare/testare/productie pentru solutiile ERP implementate;
- realizeaza instalare, patching, clonare, tunning si actualizare la versiuni ultime pentru aplicatiile implementate, ori de cate ori este nevoie;
- managementul configutatiilor mediilor de dezvoltare/testare/productie;
- asigura operarea continua si masuri de continuitate pentru aplicatiile implementate pe mediul de productie;
- realizeaza rapoarte din aplicatiile implementate, pe baza solicitarilor primite de la clienti;

BENEFICII:

- Excelente oportunitati de dezvoltare;
- Training specializat pentru aplicatii de tip ERP de prestigiu;
- Mediu de lucru performant;
- Pachet salarial motivant;

Finsiel Romania - Companie IT&C cu o experienta de peste 10 ani pe piata romaneasca si internationala - furnizeaza o gama larga de servicii de proiectare, dezvoltare si suport de aplicatii software si servicii de consultanta, combinand tehnologia de ultima ora cu expertiza in varii domenii si cu angajamentul la parteneriate de termen lung cu clientii si partenerii sai. Compania este subsidiara romaneasca a Finsiel S.p.a. Italia, membra a Grupului AlmavivA, furnizor major de solutii ITC si BPO pe piata internationala.

Expirat
ERP Administrator  -  Finsiel Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles