Engineering Fresh Graduate

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Îți imaginezi cum e să lucrezi într-o fabrică din industria automotive?
Noi te ajutăm să-ți transformi visul în realitate

Dacă îți dorești un loc de muncă fain după ce ți-ai dat licența într-unul din domeniile :
  • mecanic
  • electric
  • automatizări

Și colegii spun despre tine că:
  • Inovația îți trezește entuziasmul de fiecare dată când te gândești la ea la inginerie
  • Te adaptezi rapid și privești lucrurile detașat, chiar dacă ești stresat(ă)
  • Ai inițiative și cauți să folosești timpul în mod productiv;
  • Cei din jur te atrag în echipa lor pentru că se pot baza pe tine
  • Îți place să planifici și te organizezi eficient.

Descrierea jobului

Atunci, ești perfect(ă) pentru noi. Te acceptăm și fără experiență, pentru că:
  • Vom lucra împreună, pentru una dintre cele mai mari companii din lume;
  • Te ajutăm să-ți alegi direcțiile în care vrei să te dezvolți ca inginer dar și ca om
  • Te încurajăm să lucrezi cu tehnologii de o precizie extraordinară și te îndrumăm prin traininguri tehnice, aplicate
  • Vei realiza că nu ai nevoie de experiență pentru a-ți începe cariera în inginerie;
  • Ești plătit să înveți și să capeți experiență ca inginer;
  • Înveți de la un mentor dedicat, care îți va fi alături în fiecare zi;
  • Și poate cel mai important, vei cunoaște oameni faini, care îți vor deveni prieteni.

Beneficii:
  • Pachet premium de beneficii medicale
  • Bonus la final de an;
  • Programe de dezvoltare interne (tehnice, soft skills, lb. străine);
  • Tichete de masă;
  • Tichete cadou (Paște, Crăciun, 1 iunie si de ziua de nastere a angajatului);
  • Transport gratuit cu autobuzele companiei;
  • Alte beneficii (Bookster, 7card, diverse reduceri la servicii de telefonie mobilă etc).

Jobs & Careers: https://www.borgwarner.com/careers/job-search?indexCatalogue=default&wordsMode=0&1Country=Romania&2Region=Ia%C5%9Fi&id=R2022-2045

Prin semnarea/raspunderea la email „Dați consimțământul” sunt de acord, în cazul în care nu primesc o ofertă ca răspuns la aplicația mea, cu stocarea și prelucrarea ulterioară a informațiilor pe care le-am furnizat în legătură cu aplicația mea la BORGWARNER ROMANIA SRL.

Scopul prelucrării este de a mă include în Baza de date interna de recrutare (Talentpool-ul) BorgWarner, astfel încât să pot fi contactat cu privire la viitoarele oportunități de locuri de muncă la BorgWarner care ar putea fi de interes pentru mine.

Vă rugăm să rețineți că acest consimțământ este în întregime voluntar. Participarea dvs. la fondul de talente este doar o ofertă pentru dvs. În special, consimțământul dvs. nu are nicio influență asupra șanselor de succes a aplicației dvs. Dacă nu vă dați consimțământul, vom șterge datele aplicației dvs. după 4 luni din ziua în care v-am informat că cererea dvs. nu a avut succes. Vă rugăm să rețineți că aveți dreptul de a vă retrage consimțământul în orice moment, cu efect pentru viitor, contactând cariere.iasi@borgwarner.com.

Compania BorgWarner a finalizat achiziția Delphi Technologies, la începutul lunii octombrie 2020. În urma acestui proces, compania BorgWarner își consolidează gama de produse și tehnologii, devenind un lider în sistemele de propulsie bine poziționat pe piața automotive aflată în continuă transformare.

Despre BorgWarner

BorgWarner Inc. (NYSE: BWA) este un lider global de produse în soluțiile curate și eficiente pentru vehicule cu combustie, hibride și electrice. Bazându-se pe expertiza sa originală în materie de echipamente, BorgWarner aduce, de asemenea, soluții pentru produse și servicii pe piața mondială a pieselor de schimb. Prin facilitățile de producție și tehnice aflate în 96 de locații, în 23 de țări, compania are aproximativ 50.000 de angajați în întreaga lume.

Fabrica din Iași, Romania

Este o unitate de producție cu peste 2.000 de angajati, specializată în producția de pompe de înaltă presiune (pentru motoare pe benzină și motorină), precum și injectoare pentru autovehicule si vehicule comerciale. Compania a investit în mod periodic în linii noi de producție cu tehnologie de înaltă precizie, pentru a asigura o gamă competitivă și solidă de produse pentru sistemele de propulsie. Produsele realizate în Iași contribuie la optimizarea performanței motorului, creșterea eficienței vehiculelor, reducerea emisiilor și îmbunătățirea performanței de condus. La momentul actual, produsele fabricate în Iași au fost instalate pe mai mult de 20 milioane de vehicule la nivel mondial.

Pentru informații suplimentare vă rugăm să vizitați borgwarner.com.

Publicat 26 apr. 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos